Søgning på: "MUSIK" gav 40 resultater
Ledige pladser
Få pladser
P.t. ingen pladser
Fri, 29.05.2015
Det gamle rådhus, Kornerups rådhus, Vordingborg
Fri, 29.05.2015
Ny Ridehus, Næstved
Sat, 30.05.2015
Kosmorama, Skælskør
Fri, 05.06.2015
Ny ridehus, Grønnegades kaserne, Næstved
Flere spilledage
Fri, 12.06.2015
Helsingør Amatør-Scene, Helsingør
Flere spilledage
RAMSØMAGLE FORSAMLINGSHUS, Gadstrup
Sat, 20.06.2015
Rønnebæksholm, Næstved
Hotel Smålandshavet, Karrebæksminde
Musik over Præstø Fjord, Tappernøje
Københavns Politigård, København V
Flere spilledage
Fri, 21.08.2015
RAMSØMAGLE FORSAMLINGSHUS, Gadstrup
Sat, 05.09.2015
Anlægspavillonen, Ringsted
Sat, 19.09.2015
RAMSØMAGLE FORSAMLINGSHUS, Gadstrup
Ny Ridehus, Næstved
Tue, 06.10.2015
Ny Ridehus, Næstved
Flere spilledage
Fri, 09.10.2015
Ny Ridehus, Næstved
Sat, 10.10.2015
Vommevad forsamlingshus, Regstrup
Sat, 10.10.2015
RAMSØMAGLE FORSAMLINGSHUS, Gadstrup
Sat, 10.10.2015
Ny Ridehus, Næstved
Fri, 23.10.2015
Ny Ridehus, Næstved
Sat, 24.10.2015
Ny Ridehus, Næstved
Fri, 30.10.2015
Ny Ridehus, Næstved
Sat, 31.10.2015
Næstved Hallen, Næstved
Fri, 06.11.2015
Ny Ridehus, Næstved
Thu, 12.11.2015
Ny Ridehus, Næstved
Fri, 13.11.2015
Ny Ridehus, Næstved
Næstved Hallen, Næstved
Sun, 15.11.2015
Nykøbing F. Teater, Nykøbing F
Fri, 20.11.2015
Ny Ridehus, Næstved
Sat, 28.11.2015
Ny Ridehus, Næstved
Fri, 11.12.2015
RAMSØMAGLE FORSAMLINGSHUS, Gadstrup
Ny Ridehus, Næstved
Ny Ridehus, Næstved
Ny Ridehus, Næstved
Thu, 11.02.2016
Ny Ridehus, Næstved
Sat, 13.02.2016
Marienlyst Slot, Helsingør
Flere spilledage
Tue, 23.02.2016
Ny Ridehus, Næstved
Wed, 24.02.2016
Ny Ridehus, Næstved
Fri, 18.03.2016
Ny Ridehus, Næstved
Tue, 19.04.2016
Pt.
udsolgt
Masken, Nykøbing F